Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy cicám, aki fialt kb 1...

Van egy cicám, aki fialt kb 1 hónapja,3 kiscica anyukája lett. Te mind a 3 meghalt szerintetek miért? Többi lent!

Figyelt kérdés
Van egy cicám, aki fialt kb 1 hónapja,3 kiscica anyukája lett de az egyik meghalt, gondoltam éhen halt mert a cica nemigazán törődött vele, aztán a második is meghalt, utolsó kiscica még éldegélt de ő is meghalt de fogalmam sincs mi lehet az oka! evett rendesen stb. mikor meghalt nyitva volt a szája és benne ilyen kis aprócska fehét darabok mint valami lárva olyan alakja volt de ici-picik és nemtudom mi volt az örletek?

2014. aug. 17. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
a probléma gyökéroka, hogy a macskád felelőtlen gazdája szaporította a szerencsétlen állatot, aki valószínűleg túl fiatal volt az elléshez, ahelyett, hogy ivartalaníttatta volna
2014. aug. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
2 éves macska neked fiatal? ha valamit nem tudsz nem kellene okoskodni! amugy is csak normálisak írjanak akik tudnak mondani valami hasznosat nem pedig ilyen agyalágyult nyomik..és képzeld nem vagyok felelőtlen mert egész nap amióta megfialt ott voltam velük csak nem piszkáltam őket csak néztem ,amikor elmentem ittholról max akkor nem néztem őket ..ezt sem tudtad de a pofád megvan..szánalmas
2014. aug. 18. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!