Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macsekoknak milyen játékokat...

Macsekoknak milyen játékokat lehet venni/csinálni?

Figyelt kérdés

Hiába nézegetem a netet, nem kapok egy játékot se a részükre.

A labdán kívül milyen játékok vannak direkt nekik?


2014. aug. 18. 08:17
1 2
 1/11 rans válasza:
100%
Nem kell neki feltétlen venni, a miénk egy db szívószállal is nagyon jól elvolt, igaz dobálni kellett neki, de élvezettel kergette, ugrott utána.:D
2014. aug. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

:D cuki

csak az a gond, hogy én nagyobb koromba akarok egy cicát, és ezért szeretném hogy ha addigra be tudnám szerezni minden cuccát. :) mivelhogy minimálisan fél év, amíg minden cucca meglehetne, + nem karikacsapás egy kismacska. :)

2014. aug. 18. 08:28
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egy zoknira varrtam gombokat, bele papírfecniket raktam, egy másik zokniba beleraktam egy kavicsokkal töltött kindertojás dobozt. Az én cicam főleg azokat szereti, amik után lehet futni, úgyhogy madzagra rákötöttem őket. Imádja a színes tollakat is, azt is tudsz pl hurkapálcikára ragasztani (hobbiboltokban kaphatóak)
2014. aug. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
:)
2014. aug. 18. 08:29
 5/11 rans válasza:
Egyébként tényleg bármivel el tudnak játszani ha érdekli őket a játék, később meg úgyis belelustulnak az egészbe, és csak dögleni akarnak a kanapén.:D
2014. aug. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 *Victorique* ***** válasza:

Valóban nincs sok féle játékuk, de ha azt vesszük a kutyáknak sem. A játék változatossága nagyrészt az ember, no meg a macsek fantáziájára van bízva.

A labdán kívül a műegér is jó játék, lehet gurítani, dobni, elrejteni egy kartondobozba, húzogatni előtte stb. Érdemes többet beszerezni, mert az egér farkincát hamar le tudja szakítani, ill. állandóan elrejti őket + a lasztikat is :D

A paprika csücskét ha levágod, azzal is elszórakozik egy jó darabig, a végén meg még eszik is belőle - egyúttal az emésztését is segíted :)

Az enyém imád bújócskázni, meg fogócskázni is.

A pálcás játékot is szeretik, főleg, amin jó sok toll van :) De egy 3 mm-es bőr madzag, vagy cipőfűző után is szívesen szaladgál.

JA és erősen olvasásellenes (rágja, tépi a papírt), ami különösen az újságokra igaz :D

2014. aug. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az enyém a hajgumit imádja, dobálja a levegőbe, hurcolja. Meg a pici kézkrémes dobozt, labellót:) pingponglabdát már el is játszott valahova, kettőt:)
2014. aug. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. aug. 18. 09:13
 9/11 anonim ***** válasza:
2014. aug. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én cicám a ping-pong labdákat szerette.
2014. aug. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!