Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskának lehet adni párolt...

A macskának lehet adni párolt zöldségeket? (karfiol, karalábé, répa) Ma azt ebédeltem, megkóstolta és nagyon ízlett neki.

Figyelt kérdés

2014. aug. 18. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha szereti, nyugodtan adhatsz neki, csak ne legyen fűszeres :)


Az enyém görögdinnyét eszik

2014. aug. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Néhány macskakajában is van zöldség. A miénk pl. a főtt kukoricát imádta!
2014. aug. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak azért merült fel bennem ez a kérdés, mert amikor először elvittem állatorvoshoz egy halom kaját felsorolt, amit nem tud megemészteni. (kenyér, krumpli, tej, stb. ) De ha van zöldséges táp, akkor rendben van. Én prémiumtápot adok neki, de csak a hústartalmával vagyok tisztában.
2014. aug. 18. 17:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Amit a doki mondott, azt tényleg ne adj neki, de egyébként mehetnek a nem fűszeres kaják, ha megeszi.

Sok kutya-macska szereti nagyon a különböző zöldségeket, gyümölcsöket.

2014. aug. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan adhatsz neki! Az enyém a húslevesben főtt zöldségeket imádja, reszket a sárgarépáért. A tálkájából a hús mellől a zöldségek hamarabb elfogynak! :)
2014. aug. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja általában a laktózzal van csak baj (tej). De persze létezik "macskatej" is. :) Laktózmentes. Talán a kitekat gyártja.
2014. aug. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!