Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hűtőből kivett tejet érdemes...

Hűtőből kivett tejet érdemes megmelegíteni, mielőtt a cicának adom?

Figyelt kérdés
2014. aug. 18. 19:46
1 2
 1/17 anonim válasza:
78%
Amúgy az egy tévhit, hogy a macskának jó, ha tejet adsz neki. Menni fog tőle a hasa..
2014. aug. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Egyrészt nem ez volt a kérdés, másrészt, nem minden macska hasa megy tőle, tapasztalatból mondom.

Harmadrészt, mi van ha én kecsketejet adok neki? Attól nem megy a hasa, és azt is tárolhatom hűtőben.

2014. aug. 18. 19:55
 3/17 anonim ***** válasza:
Konkrétan megmelegíteni nem kell, de célszerű szobahőmérsékletre langyosítani
2014. aug. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Olvastam egy cikket: nem kapom, de a lényege az volt, hogy a macskák jobban szeretik a meleg ételeket/italokat, de valahol azt is olvastam, hogy laktóérzékenyek.
2014. aug. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Macskának tilos tejet adni,én is azt mondom.
2014. aug. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Macskámnak én sem adok tejet. Viszont mindent szobahőmérsékleten a legjobb adni nekik.
2014. aug. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Igen jobban szeretik kicsit langyosan mert ha meleg akkor megy tőle a hasa attól függetlenül attól hogy tej! Én tapasztalat szerint úgy adom a macskámnak a tejet hogy egy picit felhígítom vízzel! Fontos hogy ne a mikróban melegísd meg mert nem tesz jót neki sőt könnyen lehet hogy egy betegséget is elkap tőle!
2014. aug. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
mért kell hülyeséget beszülni összevissza úgy hogy semmit sem tudtok? a macskáknak igen is lehet tejet adni, és még nem is fog menni a hasuk tőle... meg sem tudom mondani hány éve van macskám és hogy mennyi volt eddig, de mind kapott tejet és tejes dolgokat és egyiknek sem volt tőle semmi baja sosem, nem ment a hasuk és nem is fájt nekik tőle...
2014. aug. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
akik azt állítják hogy nem szabad nekik adni tejet: úgy őszintén, ti tartottatok vagy láttatok már macskát vagy csak könyvből? tejtől meg max akkor fosik ha az házi tej és nagyon zsíros, ha meg nagyon zsíros akkor fel kell hígítani...
2014. aug. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Tenyésztő vagyok.

Állatorvos ismerőseim szerint is tilos macskának tejet adni.

Ez egyébként is köztudott…

Pár falun élő néni nem tudja csak.

2014. aug. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!