Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Menhelyről milyen cicát...

Menhelyről milyen cicát érdemes örökbefogadni? Fajtiszta cicák is szoktak lenni? Melyik menhelyet ajánljátok Pest környékén? Weboldal esetleg?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
2010. jan. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes!sok aranyos cica van ott akik szerető gazdira várnak.A menhelyen meggyógyítják őket beoltják ezeket a papírokat kérd el.Nézz körül kérd az oltási könyvet de úgyis mindenhol egészséges cicákat raknak az örökbeadó programba.pl Hermann Ottó állatvédő egyesület,Fehér kereszt liga a google-n üsd be az állatmenhelyeket és kidobja.El lehet menni megnézni őket
2010. jan. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hermannal már beszéltem is, ott nincs olyan cica amit keresek :)
2010. jan. 14. 21:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyet keresel?
2010. jan. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
karthausi érdekelne elsősorban
2010. jan. 14. 22:11
 6/9 A kérdező kommentje:
vagy olyat ami természetében nagyon hasonlít hozzá, és hasonlóan aranyos :)
2010. jan. 14. 22:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

www.noeallatotthon.hu

Szombaton látogass el hozzájuk, mert sok aranyos cicus van. Lehet velük szabadon ismerkedni + őzikét simogatni, lámát, emut, kacsát, cocát és még rengeteg állatot látni szabadon. Nagyon jó hely! Hátha beleszeretsz egy nemisilyetszerettünkvolna, deőtnemtudtukotthagyni-ba. :-)))) Velem ez történt és nagyon örülök neki!

2010. jan. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

a NOÉ-t én is ajánlom. www.noeallatotthon.hu . Minden cica oltva, féreghajtva a nőstények ivartalanítva kerülnek gazdihoz. Nekem is tőlük van a gyönyörűségem.

És, hogy milyet érdemes? :1. amibe beleszeretsz.

Van úgy, hogy az ember néz egy képet, elolvassa az adatlapját és rájön hogy egymásnak vannak teremtve.

Nekem egy kis bicebócám van. Imádom.

A menhelyi macskák már egyszer csalódtak az emberben. Kidobták, megkínozták őket. Csak igazi macskabarát, állatbarát vigyen onnan.


egy kis kedves megjegyzés: a menhelyi kutyákról azt tartják, hogy sokkal hálásabbak. Nos, csak annyit mondanék az enyém eléggé öntudatos. A macska az macska marad.Akinek van érti:-))

2010. jan. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezen az oldalon is érdemes körülnézni lent. Az illetőt személyesen ismerem, nagyon rendes, lelkiismeretes ember, magánszemélyként menti a cicákat. Úgy nézem, van most nála valami fajtatiszta cica, de nem tudom, hogy milyen, nem ismerem meg.


[link]

2010. jan. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!