Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan kapjam el a kiscicákat?

Hogyan kapjam el a kiscicákat?

Figyelt kérdés
Már nyolc hetesek és a garázsban szülte őket az anyjuk. nem tudom őket elkapni mert mindig befutnak a fa közé. félek hogy elmennek mert akkor nem tudom őket hazavinni. mit tegyek.
2014. aug. 19. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát vad házimacskát megszelídíteni nehéz... Én odacsalnám valami finomsággal
2014. aug. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kiscicákat célszerű minél előbb az emberhez szoktatni, tehát kézben simogatni, etetni, stb. Mert minél idősebbek, annál nehezebb őket megszelídíteni. Nyolc hetesen már kissé vadak is, ahogy írod. Tégy nekik oda élelmet, aztán ha megszokják hogy eteted, hamarosan szelídek lesznek. Ha az anyjuk szelíd, akkor azt megfogod, és lehet hogy a cicák odamennek az anyjukhoz akkor is ha fogod azt a földön guggolva.
2014. aug. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kis finom kajával édesgesd magadhoz. és mint az előttem szóló mondta, lehet az anyacica odamegy, és a kicsik majd utána.

Két hónapos cica már kicsit önálló egyéniség. De szerintem sikerülni fog megszelidíteni. Sok türelem, és finom falatok a dolog nyitja.

2014. aug. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!