Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a baja a cicamnak? Tobbi lent

Mi a baja a cicamnak? Tobbi lent

Figyelt kérdés
nagyon beteg reggel ota sokat hanyt de azt hittuk csk megcsemerelt valamitol de nemreg nagyon csunyam kezdett nyavogni es lefekudt a fube most ott fekszik en nem merek hozzanyulni .... valaki volt mar ebben a hejzetben meg se mozdul csk lelegzik nagyon gyorsan

2014. aug. 21. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg elvihetnéd állatorvoshoz,nem?
2014. aug. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mi az,hogy nem mersz hozzányúlni?

Ilyenkor szokta egy normális gazdi állatorvoshoz vinni a kedvencét,sőt már kevesebb bajjal is...

2014. aug. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Remélem, hasonló helyzetben téged is csak nézni fognak és megvárják, amíg megnyuvadsz.
2014. aug. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sarah200 ***** válasza:
Te dög! Mi az hogy nem nyúlsz hozzá?? Nm igaz senki nem meri megfogni. Az én macskámnak most van tüdőgyulladása és ennél enyhébb tünettel. Egyet értek előttem szólókkal remélem csak néznek majd ameddig ki nem nyúvadsz. De komolyan az ilyen miért tarthat állatot??
2014. aug. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sarah200 ***** válasza:
Te dög! Mi az hogy nem nyúlsz hozzá?? Nm igaz senki nem meri megfogni. Az én macskámnak most van tüdőgyulladása és ennél enyhébb tünettel elvittem orvoshoz. Egyet értek előttem szólókkal remélem csak néznek majd ameddig ki nem nyúvadsz. De komolyan az ilyen miért tarthat állatot??
2014. aug. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!