Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Talatam egy kiscicat! SOS (? )

Talatam egy kiscicat! SOS (? )

Figyelt kérdés

Amikor megtalaltam meg baratsagtalan volt es sokat nyavogott el akart menni. Ez kb fel oraig tartptt majd az plemben elaludt es laThatolag jol alszik erzi magat. Alvas kpzben neha a szajan veszi a levegot es sokat tusszent a szeme a csipatol ossue van ragadva vagy talan meg ki sem nyilt. Hogyan jatszak vele es gondoskodjak rola? Szaraztapert junior kuldtem el a biltba tesomat es en allandoan vigyazok a cicara. Van foga de meg nagyon picik valamint korme is de veresen marni nem tud. Spkat tusszog es talan nem kap jol levegot az orran. Tejet lenyalja az ujjamrol szalamit nem eszi. Milyen tejet adjak nrki? Amitol nem puffad meg

Par hetes lehet kb 4hetes nem tudom



2014. aug. 22. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is ÁLLATORVOS! A tüsszögés, csipásodás nem normális.

Cicatejet vegyetek neki, kisállatboltokban lehet kapni. Végső esetben laktózmentes tejet.

2014. aug. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

4 hetesen nyílni kéne a szemének amúgy,szóval ezt a váladék teszi!

4 hetes cicának nem a legjobb a száraztáp,inkább valami tálcás kaja kéne neki,de azzal vigyázz,mert hasmenése is lehet tőle,ezért semmiképp ne a tasakos kaját vedd,hanem a tálcásat/konzervet!

Tejet ne adj neki,mert lehet,hogy laktózérzékeny,ami megint csak hasmenés!

Ha nem kakil,akkor langyos vizes zsepivel maszírozni és simizni kell a pociját,hogy kakiljon!

Szerintem 4 hetesen már rendes kajára kéne fokozatosan átállni,de az is lehet,hogy még egy hétig mehetne neki a macskatejpótló,megmondom őszintén,én ebbe így bizonytalan vagyok,majd a többiek biztos írnak vele kapcs. okosakat! :)

2014. aug. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!