Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 4 hetes kiscicát találtam. SOS!?

4 hetes kiscicát találtam. SOS!?

Figyelt kérdés

A szeme nincs kinyílva, nagyon csipás valamint folyamatosan tüsszög és a száján veszi a levegőt. A fogai növekedésben vannak. Ma vettem gondozásba és azóta szinte állandóan alszik. Ez baj lehet?

Törölgettem a szemét kamillateával már kettő alkalommal. Adtam neki Whiskas Junior csirkemelles tasakos kaját, abból keveset evett. Aztán megpisiltettem, kaki nem volt. Néha nyávog, de egyébként állandóan alszik.

Mit tegyek a szemével és a tüsszögéssel?



2014. aug. 22. 22:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Lefotóznád esetleg? Azért nincs nyitva a szeme, mert olyan fiatal vagy a csipától? Vegyél macskatejpótlót és azzal etesd fecskendőből, meg jó lenne ha orvos is ránézne :(
2014. aug. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
Vidd el állatorvoshoz, mert az még nagyon kicsi cica és speciális tejpotlótápot kell neki adni, olyan csirkés dolgokat szerintem még nem szabad! És lehet, hogy antibiotikumot is kell szednie, mert ha tüsszög, akkor valószínűleg megfázott, amibe a macskák bele is halhatnak. Remélem sikerül meggyógyítanod és felnevelned!
2014. aug. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Kb. 2 hét alatt kinyílik a kicsik szeme. Szóval lehet, hogy annyira durván csipás. :( dokihoz nem tudod vinni? :(
2014. aug. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
2014. aug. 22. 22:24
 5/26 A kérdező kommentje:
Dokihoz nem tudom vinni mert a szüleim nem engedik.
2014. aug. 22. 22:25
 6/26 anonim ***** válasza:
Juj szegény tényleg nagyon beteg lehet :( Remélem sikerül meggyógyítani :( Jaj és a kamillatea nem jó a szemnek, mert igaz, hogy gyulladáscsökkentő, de ugyan akkor szárít is ami szemszárazsághoz vezethet :(
2014. aug. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nekem van 3 ezer ft sporolt penzem ha az eleg az antibiotikumra meg a tejpotlora akkor majd EN szolok az allatorvosnak
2014. aug. 22. 22:28
 8/26 anonim ***** válasza:
A kamillát felejtsd el, vidd el állatorvoshoz és ő majd ad cseppet. ÉS egyéb embernek való gyógyszerrel se próbálkozz, mert megölheted vele.
2014. aug. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy helyileg hol vagy (hol laksz), de egy környékbeli állatvédő szervezettel vagy menhellyel vedd fel a kapcsolatot! Az nem megoldás, hogy te magadnál tartod, de érdemlegesen nem tudsz neki segíteni mert állatorvoshoz nincs pénzed elvinni. Ezzel megölöd. Hagyd, hogy más, aki megteheti, segítsen neki! Facebookon nagyon sok szervezet van, de google-ben is rákereshetsz a lakhelyed szerint.
2014. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Igazán jófej szüleid vannak!! Ha majd nekik is dokira lesz szükség mond, hogy bocsika. Esetleg próbáld a dokinak elmagyarázni a szitut és, hogy tudj részletbe vagy ilyesmi fizetni. :(
2014. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!