Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja a macskámnak?

Mi baja a macskámnak?

Figyelt kérdés

Fél éves a cica, pár napja megváltozott a viselkedése. Folyton aludt és gubbasztott, valószínűleg a hasa fájt (fájdalmában dorombolt). Mostanra kicsit jobban van, de továbbra is passzív és étvágytalan ( korábban nagy étvágya volt, és igen aktív is volt) így le is fogyott. A másik aggasztó dolog, hogy a szemével is gondok vannak, az egyik szeme opálos lett.

Nagyon aggódom érte, kérlek segítsetek, mi baja lehet?

( hányás hasmenés nem tapasztalható )



2014. aug. 23. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a hasa fáj? Fogzás miatt is lehet bágyadt, és olyankor általában kevesebbet is esznek a macskák. Viszont a szeme miatt aggódnék. Érdemes lenne elvinni állatorvoshoz, nehogy komolyabb baja legyen.
2014. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem nem a fogával van baj, de olyan furcsa szegény...
2014. aug. 23. 21:48
 3/4 anonim válasza:

Szerintem hívj fel egy állatorvost... Ha tényleg ennyire aggódsz érte. Volt, hogy az én macskám is beteg lett, hívtuk másnap az állatorvost és mondta, hogy azonnal meg kell műteni, különben megdöglik.

Nem akarlak ijesztgetni, de ha fontos a cicád, biztosra mész.

Az opálos szem általában vak.

2014. aug. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Medvi ***** válasza:
Valami vírus kaphatta el, lázas is lehet azért nem eszik, el kellene vinni állatorvoshoz, mert meg fog halni gyógyszer nélkül.
2014. aug. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!