Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek érdemes továbbvinn...

Szerintetek érdemes továbbvinni ennek a Brit cicalánynak a vérét?

Figyelt kérdés

Ritka ez az új szín, én őt választottam. A kérdés az, hogy ti mit gondoltok, érdemes-e továbbvinni ezt a színt?:) Képeken nem annyira mutat szépen, de már 3 emberke foglalt le tőle kiscicát. Furcsa, mert mondtam hogy csak 2 év múlva lesz mert még túl aprócska hozzá.


[link]

-

[link]

-

[link]

-

[link]



2014. aug. 26. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha van rá érdeklődő, miért ne?
2014. aug. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
egyem meg, de édes *.* szerintem érdemes, nagyon szép cica :3
2014. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak arra vagyok kíváncsi hogy mennyire jön be az embereknek ez az új szín a fajtában :) Mert sokan szidják hogy nagyon csúnya, bár a sima cirmos (bronz cirmos) az valóban el lett rontva a fajtába.:\
2014. aug. 26. 14:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Tényleg gyönyörű cica, de szerintem egy felelősségteljes gazdi ivartalanítja a cicáját. A szaporítás a tenyésztők dolga, aki tőled 'rendelte' a kicsit, nem lehet, hogy arra számít, hogy ajándékba kapja? Márpedig egy ilyen fajtatiszta cicát érdemes lenne hasonlóan jó származású macsekkal pároztatni, de akármilyen lenne is a párja, egyáltalán nem biztos, hogy ugyanilyen szép színűek lesznek a kicsik.

Ráadásul rengeteg gazdit kereső, szerencsétlen kóbor cica van, hogy én szívem szerint senkit nem engednék szaporítani...

2014. aug. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, kimaradt az utolsó mondatomból az *annyi. :D
2014. aug. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kiallitasi tenyeszszemle meg minden egyeb nelkul semmi ertelme, mert csak fajtaronto szaporitas lesz a vege.

Ha viszont komolyan veve, kiallitason is megmereted, akkor ott kiderul, hogy erdemes-e.

2014. aug. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem érdemes mivel egy tenyésztő csak ivartalanítási szerződéssel vagy kifejezetten tenyésztésre ad mert csinálj vele amit akarsz az csak szaporító esetleg törzskönyves szaporító tudok ilyen cicát nem 1-2 színre mint őt :)
2014. aug. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!