Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy macskát belehet tanítani,...

Egy macskát belehet tanítani, hogy ne menjen be valamelyik szobába?

Figyelt kérdés
szeretnék egy cicát,anyukám meg is engedné! de apukám nem örülne ha bemenne a szobájukba.
2010. jan. 16. 17:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
be kell csukni az ajtót. nem hiszem h meglehetne tanítani, de ha mindig kidobják a szobából lehet h megjegyzi..
2010. jan. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem be lehet tanítani. Ha be akar menni a szobába vagy, ha bemegy akkor szidd le és rakd ki. Talán így megérti, hogy nem szabad, de nem biztos.

Ha nem sikerül betanítani akkor egyszerűen tartsátok csukva annak a szobának az ajtaját.

2010. jan. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én 1 éve tanítom a macskámat erre.............
2010. jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Van ilyen vízpermetező kicsit furán hangzik,hogy ilyet csinálsz szegénnyel,de párszor lefújod tuti közelbe se megy....nekünk karácsonyfára akart felmászni mindig,akkor csináltam ezt vele....egy pár alkalom után már megjegyezte...idén se volt vele semmi gond:D
2010. jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Meg lehet tanítani, de nem lesz egyszerű mutatvány. A macska öntörvényű állat, nála a szép szó, meg a párszor kirakom nem ér semmit. Próbáld számára a szobát kellemetlenné tenni, pl hogy ott ijeszted meg.
2010. jan. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ja előző vagyok....vannak ilyen macskariasztó spray-k olyan az illata amit nem szeret,általában ilyen citrusos valami,azt nem szeretik a cicuk...de ezek hatástalanok...:S
2010. jan. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2010. jan. 16. 18:09
 8/13 A kérdező kommentje:
bár a szüleim ajtaja soha nincs csukva :S
2010. jan. 16. 18:10
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
Majd csukva lesz akkor. Enyémek sem zárták soha, de mióta macskák vannak, mindig zárják, mert ha nem, akkor már másznak is bele az ágyukba. Hiába dobják ki őket. Tudják, hogy nem szabad, így azt érjük el, hogy besurrannak, bebújnak a paplan alá/bele a párna huzatba remélik, hogy nem lehet őket észrevenniés alszanak. Reménytelen. :)
2010. jan. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szinte lehetetlen. Nem akarlak elkeseríteni de ugy is be fog menni, már 8 hónapja ezt tanitom, mostmár feladtam. majd akkor becsukjátok az ajtót. kiváncsiak, nagyon, nincs ami visszahúzná őket.
2010. jan. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!