Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! MISKOLCIAK! Találtam 5...

SOS! MISKOLCIAK! Találtam 5 pár hetes kiscicát. Hova tudnám beadni őket?

Figyelt kérdés
Nálunk csak vasárnapig maradhatnak. A Másánál nem tudják őket fogadni, és a Minimentő Állatvédőknél sem. Gyepmesteri telep szoba sem jöhet! Sürgős!!
2014. aug. 28. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem értem, ha olyan nagy állatvédők ezek a szervezetek, miért nem tudják elhelyezni a kirakott cicákat, ha más nem, akkor ideiglenes gazdáknál. Nem ez lenne a dolguk? Ezért működnek, vagy nem? De azért próbáld meg meghírdetni a neten, hogy "árván maradt cicák gazdit keresnek." Csak nem rögtön fogják elvinni őket, tartsátok meg ameddig tudjátok, esetleg keressetek ideiglenes gazdit nekik, aki foglalkozik velük, amíg nem lesz meg a végleges gazdijuk.
2014. aug. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kedves első. Igazából nem az a dolguk hogy elehlyezzék, az ő kereteik is végesek, hirdetik őket mindenhol, keresik az ideiglenes befogadókat, de a legtöbb állatszerető a facebookon is egy like-val letudja. Ha már egy deka helyük nincs hova tegyék őket? miből kezdjék meg az orvosi ellátásukat?mivel etessék őket? Szerinted az ő pénzük végtelen? erejük felett is gondozzák őket. Nálam is van most 5 macska kb 2 hónaposak. Soha nem volt macskám nem is szeretem őket, de mivel hazahoztam őket az erdőből amíg itt vannak én tartozom értük felelősséggel. Kivárom míg a várólista elejére jutok, ami még valószinüleg hónapok kérdése lesz.
2014. aug. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!