Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol lehet venni cicahordozót?...

Hol lehet venni cicahordozót? Vagy hogy lehetne még elvinni dokihoz? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Én tescoban néztem, de nem láttam.

Igazából azért szeretnék venni, mert szeretném majd ivartalanítani a cicámat, és valamibe el kell vinnem a dokihoz. A cicusról tudni kell, hogy szeret ölbe lenni nagyon, és olyankor nem szereti ha lerakom, rögtön mászna vissza. dD van egy másik véglete, amikor be van indulva és karmol, harap, összevissza futkározik :D Sajnos kiszámíthatatlan, hogy mikor milyen, szóval nem merem csak kézben elvinni a cicát.

A másik gond, hogy más állatokkal nem jön ki jól. Szomszéd kiscicák amikor átjöttek, pofozta őket, de nem játékból, fújt rájuk meg morgott. Múltkor elhoztak hozzánk egy kiskutyát, annak is nekiment. Ilyenkor lehetetlenség megfogni, leállítani. Ha a rendelőben lesz több állat, akkor ott a pokol fog elszabadulni. Ezért kellene a hordozó.


2014. aug. 31. 21:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%

ha sürgös eset lenne, akkor egy doboz is megteszi.

De nyilván ebbe az estbe egy hordozó kell. A Netről rendelj, de én sokat láttam Kaufland-ba is.

2014. aug. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%

Mindenhol van cica hordozó, bár elég drágák, ahhoz képest, hogy semmi extra nincs bennük.

Ideiglenesen kell?

Mert akkor tudok kölcsön adni.

2014. aug. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

Ja igen. Az ár tényleg eléggé ...

Mert azért egy 50x50 cm-s ketrecért adni 7ezret...

2014. aug. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Még nincs időpont a műtétre, akkor szeretnék a dokihoz bejelentkezni, amikor már meg van a hordozó.

Dobozból tuti kiugrik, és amikor más állatok elől próbálom visszatartani, akkor nagyon csúnya sérüléseket tud okozni nekem közben :( Egy doboz nem tartaná vissza.

Akkor nézelődök még hordozó ügyben. Netes rendelésnél az a bibi, hogy sztem drágább lenne a postaköltség, mint maga a hordozó... Kölcsönben is benne lennék, de kicsi az esély rá, hogy a közelben laksz, kedves 2., de ha priviben megírod, akkor ez kiderül :)

2014. aug. 31. 21:36
 5/19 anonim ***** válasza:
a postaköltség ne tartson vissza. MAX 2 ezer. általában 1.
2014. aug. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Piacokon szoktak fonott szállítókat, kosarakat árulni. Az áraikat nem tudom, sajnos. Fressnapfban is nézhetsz. Vaterán is
2014. aug. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nézz használtan, én már láttam 2000-3000-ért is.

(Illetve kölcsön is kérhetsz, ha csak 1 alkalomról van szó)

Akinek a 7000 Ft semmi, (mint egy fentebb hozzászólónak), az örüljön magának és kész. Vagy esetleg azt a "semmit mondó" 7 ezret akár át is utalhatja nekem, én biztos nem semmiként tekintek majd rá. :)

2014. aug. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az, hogy egyszeri használatról lenne szó. Vagyis remélem, hogy nem lenne szükség arra, hogy máskor is elvigyük, tehát nem betegedne meg, mondjuk ezt nem lehet előre tudni. De egy használatra mégiscsak sok annyi. A környéken meg nincs senkinek, hogy kölcsönadja.
2014. aug. 31. 21:59
 9/19 anonim ***** válasza:
Nézd meg pl. ezt, 800Ft-ért ki is szállítják: [link] esetleg használtan a vaterán is láttam olcsón, vagy ha van a közeletekben kisállatkereskedés, ott is megnézheted, nálunk szokott lenni ott is használt. Az állatorvosi rendelőkben is szoktak kölcsön adni, megkérdezheted.
2014. aug. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
nem mondtam, hogy semmi. csak azt, hogy a macsekk megérdemel ennyit.
2014. aug. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!