Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a fajtaneve, annak a brit...

Mi a fajtaneve, annak a brit cicának, amelyiknek ilyen "sziámis" a bundája?

Figyelt kérdés
Nem mindenhol ilyen nagyon sötétbarna, csak barna tappancsok (a sziámiknak feljebb is barnás ugye), farok, fül és az orr körül, szürke szemekkel. A kék szemű cicák nem tetszenek, de asszem van ilyen szürkében is, ugye? :D Volt már valakinek ilyen cicája?

2014. szept. 3. 20:33
 1/2 Platypus ***** válasza:
Amire te gondolsz, az nem külön fajta, csak egy színváltozat. Jegyes vagy color point néven nézhetsz utána, a barna változatot megtalálod még fóka néven is. Jár hozzá a világos, alapvetően kékes szemszín. Viszont brit esetében messze nem olyan élénk kék, mint a sziáminak, akad olyan ami elmegy szürkének.
2014. szept. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, már közben megtaláltam :) én kifejezetten szürke (max halvány kék) szeműt szeretnék, engem kifejezetten taszít a kék szem a macskáknál, főleg a sziámié.
2014. szept. 4. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!