Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyan aki ad a cicájának...

Van olyan aki ad a cicájának egeret?

Figyelt kérdés

Kisállat kereskedésbe lehet venni takarmány egeret. Jó ötlet a cicának adni ha amúgy nem tud egerészne mert pl szoba cica, vagy ugyan egerészik de a biztonság kedvéért elveszem tőle mert nem tudhatom hogy mérgezett-e?


Van itt olyan aki ad a cicájának?Elvégre a lehető leg természetesebb tápláléka. Élve, félholtan vagy teljesen megölve?


2014. szept. 6. 09:56
1 2
 11/12 Maxitabi ***** válasza:

Mivel a macskák egeret vennének.. és nem w..-t,ezért nagyon jó ötlet. Én biztos adnék,de nem élve. Azt nem tudom,hogy lehet kivitelezni..

Az én egyik törzskönyves szobacicám az erkélyhálón keresztül ölt le egy madarat ma reggel.. Szóval az ösztön bennük van. A tenyésztője pedig naposcsibét is adott a kölyköknek.Tehát rosszabb nem lesz tőle,és azok az egerek legalább kontrollált tenyésztésből vannak.

Próbáld meg,mert tényleg az a legtermészetesebb táplálék nekik.

2014. szept. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Volt 1szer 2szer amikor vettem ,és imádták!!! Úgy futkároztak utána... Úgyhogy sztem nagyon jo kis játék
2014. szept. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!