Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan felejthetném el őket?

Hogyan felejthetném el őket?

Figyelt kérdés
A macskám még a nyáron szült kis macskákat. Elajándékoztuk őket tudom hogy jó helyen vannak egy fiú lány kismacskákról van szó 2 hónaposak a múlt héten adtuk oda őket. Jó helyen vannak mert akiknél vannak kedvesek,gazdagok biztos hogy törődnek velük.Csak nagyon hiányoznak.Muszáj volt őket oda adni mert 5 állatot már nem tudtunk volna etetni de nagyon hiányoznak nem tudom hogyan felejthetném el őket. Ti mit tennétek?

2014. szept. 6. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Kiskoromban , úgy 8 éves lehettem amikor ilyen volt sírtam rajta egy ideig de utána beletörődtem és el is felejtettem az egészet. Amúgy te hány éves vagy? 18/L
2014. szept. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
15 , Lehet azért is érint ennyire rosszul mert nem rég halt meg a kutyánk..A kutyát sokáig sirattam mert velem nőtt fel és nehéz volt elengedni
2014. szept. 6. 23:43
 3/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok !

Nekem is nemrég pusztult el a kutyám . 2. osztályos voltam amikor kaptuk.

2014. szept. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:( Milyen fajta kutyád volt?
2014. szept. 7. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!