Kezdőoldal » Állatok » Macskák » "Elrontottam" a macskámat?

"Elrontottam" a macskámat?

Figyelt kérdés

Sokat foglalkozok vele, eszik, iszik rendesen, nem beteg, minden oltást megkapott és hamarosan ivartalanítva lesz. Mégis egész nap sír. Mindig kézben akar lenni, és ott aludni. De ez a nap 24 órájában nem oldható meg. Sokat van kézben, ezzel rontottam el? Mit csináljak?

Egyébként egy 5 hónapos kislány cicáról van szó.



2014. szept. 11. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Az enyém 2 évesen is ezt csinálja... :)

Elkényeztettük, szeretetéhesek.

Általában akkor jön ez ki rajta, ha rossz idő van (nem tud kint vadászni), és a párom nincs itthon (nem csípik egymást).

Szerintem nem kellene felvedd ilyenkor, de ne kompenzáld több étellel!

Ellent kell állni.

Cicajátékot neki, olyat, ami csörög.

Nálam bevált. :)

2014. szept. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mióta csinálja? Nem lehet, hogy tüzel? Olyankor bújósak, nyávogósabbak....
2014. szept. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Elrontottad de én technikus vagyok megszerelem:P csak egy pajser meg egy fúrógép kell
2014. szept. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az enyém akkor csinálja, ha éhes vagy játszani akar
2014. szept. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Arra kondicionáltad, hogy ha nyávog, felveszed. Minél gyakrabban veszed fel nyávogáskor, annál gyakrabban és kitartóbban fogja csinálni. Felhagyni csak akkor fog vele, ha nem veszed fel többé, amikor nyávog, csak akkor, amikor csendben van.
2014. szept. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!