Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hirtelen hasmenése lett a 2...

Napocska1111 kérdése:

Hirtelen hasmenése lett a 2 éves anyacicámnak, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy 2 éves lánycicám Nyafika. Ma este hirtelen hasmenése lett nagyon meglepődtem és megilyedtem. Mindig ugyan azt a konzervet kapja és száraz tápot semmi baja nem volt tőle, tejet nem kapott. A probléma ott kezdődik most születtek neki kis cicái akik 4 hetesek attól félek hogy elkaptak. Viszont ma egész nap bent volt az anyacica a lakásban a picikkel mert nem voltam itthon(régen volt volt ilyen hogy egész nap egyedül lett volna). Kb.egy órája kikeretőzött azóta nem láttam. :( félek hogy valami baja lesz ha nem jön vissza.

Kérlek segítsetek :'(

Aggódó gazdi a



2014. szept. 14. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Orvoshoz kell vinni.

"Mindig ugyan azt a konzervet kapja és száraz tápot"

Ez mondjuk helytelen egyoldalú táplálás ami betegségekhez vezet.

2014. szept. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem okozhat betegséget az egyoldalú etetés, sőt jót tesz a cicának, mivel a gyakori váltogatás problémát okozhat (hasmenés, hányás). A kérdés az, hogy mit eszik? Prémium száraztápot kéne ennie és csak NAGYON NÉHA kapjon valami kis tasakos eledelt (amíg szoptat a folyadékpótlás miatt adhatsz naponta 1x neki, de utána javaslom hagyd el) mivel az meglazíthatja a székletét (mivel víz a 81%-a), és attól simán lehet hasmenése, főleg ha az alja kategóriából való. Ha prémiumot veszel az se sokat segít, mert a konzervben nincs sok tápanyag. Minél kevesebbet adsz neki belőle annák jobb!
2014. szept. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!