Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Leesett a cicám . Ugye nem...

*Victorique* kérdése:

Leesett a cicám . Ugye nem lesz baja? Mikor derül ki ha mégis van valami?

Figyelt kérdés
Fél emeletet (kb. 2.5 m) esett a cicám. Azonnal felugrott és sprintelt befelé, szerintem meglepődött ő is :) Normálisan jár, nem nyávogott, simogattam, nem vettem észre, hogy fájna neki. Mire utána mentem már aludt, de aztán fel is kelt, evett, láb alatt volt ahogyan mindig. Most leültem, megint alszik (ez mondjuk még nem fura egyenlőre, mert ma még 1 percet sem aludt). Szerintetek később sem lesz akkor baja?
2014. szept. 15. 18:49
 1/10 A kérdező kommentje:
Belső szervi dologra gondolok esetleg. Meg azt sem láttam, hogy hogyan ért földet, nem ütötte-e be valamijét.
2014. szept. 15. 18:50
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a mondás is szól, a macska mindig a talpára esik. Esés közben úgy fordulhatott a te cicád is hogy a talpára eshetett. Valószínű a szobában tartott macskák azért kényesebbek a kintieknél, de ez az ősi ösztöne minden macskának megvan.
2014. szept. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Láttam már macskát kiesni 2.emeletről is.Nem lett semmi baja.Szerintem a te macskádnak sem lesz.
2014. szept. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oksi, remélem. Köszönöm a megnyugtató válaszotokat :)
2014. szept. 15. 19:36
 5/10 anonim válasza:

apukam volt macskaja , regen kb. 2x is kiesett , a 3. emeletrol ugyhogy semmi baja nem lett ..

Ja es , az egyik kedvenc elfoglaltsaga , az ablakban valo uldogeles volt .. szoval !? ..

2014. szept. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is kb. 2,5-3 m-ert zuhant a cicám még a télen. Elaludt az emeletre vezető lépcsőn és nekünk ilyen "lyukas" a lépcsőnk, hasonló, mint egy létra. Valószínű nyújtózott és hátraesett. Nem is vettem észre csak a nagy puffanásra lettem figyelmes. :"D Semmi baja nemlett, mégcsak meg sem ijedt, dorombolt tovább. :D
2014. szept. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát tényleg 9 életük van :) Úgy tűnik az ijedtségen kívül az enyémnek is meg sem kottyant :)
2014. szept. 16. 18:29
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy kép a macska esésének folyamatáról:


[link]


Boszorkányos ügyességgel használja ki a fizika törvényeit (mint például a perdületmegmaradás).

2014. szept. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszi :) tudom, hogy többnyire a "talpukra esnek", csak bepánikoltam :D

meg olvastam olyat is, hogy rosszul is tudnak azért landolni. de szívósak, az biztos :)

2014. szept. 26. 21:49
 10/10 anonim válasza:
MAgasabbról is esett már le macskám, semmi baja sem lett.
2014. okt. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!