Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akinek nincs pénze annak...

Akinek nincs pénze annak haljon meg az állata?

Figyelt kérdés

A cicám súlyos sérülést szenvedett. Eltörtek a lábai. Műtétre lenne szüksége ami eléggé sokba kerül. Nem hogy van félretéve, még a hónap végét is épp, hogy valahogy kihúzzuk. Kölcsön kérni sem tudunk. Legalább ha részletre lehetne fizetni... Ilyenkor már reménytelen az eset??? Nagyon állatszeretők vagyunk, és nagyon szeretem a cicámat. Nem akarom hogy altatás legyen a vége. Mit tegyek??!!

14L



2014. szept. 16. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez a helyzet. Esetleg vigyétek be egy menhelyre azzal a szöveggel hogy találtátok, ott majd lehet hogy ellátják és akkor megmondjátok hogy hazaviszitek.
2014. szept. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rakj föl fotókat, és indíts gyűjtést a Facebookon, és küldd el az Indexnek, meg például a Cukiság blognak is. Szerintem fel fogják karolni a dolgot és segítenek gyűjtést indítani a cica megmentésére.
2014. szept. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Masreszt, normalis allatorvosnal lehet reszletfizetest kerni.
2014. szept. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként igen. Újpestre vittem kutyámat kullancs problémával, kb haldoklott szegénykém, mondtam az orvosnak hogy nem igazán vagyok eleresztve anyagilag, azt mondta hogy nem érdekli azonnal vigyem le ezen ne múljon már egy állat élete, majd ha tudom kifizetem.
2014. szept. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Fel kell hívni pár rendelőt, biztosan lesz ahol adnak részletfizetést, vagy próbáld meg a noeallatotthon.hu vagy a [link] oldalakon lévő rendelőket.

Valahol biztosan megoldják részletre de ne várd, hogy a sültgalamb a szádba repül, el kell kezdened minden követ megmozgatni.

2014. szept. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz?
2014. szept. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Mogyorodon lakom.
2014. szept. 17. 06:25
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal állatorvoshoz kell vinni és közölni azt is hogy most nem tudtok fizetni. Sokszor volt velem is ilyen, de az állatorvos nem egy kegyetlen dög, szóval ellátja az állatot, és ti meg fizettek amikor tudtok majd. Meg lehet ezt beszélni.
2014. szept. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!