Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Haza talál a kismacska (4...

Haza talál a kismacska (4 hónapos)?

Figyelt kérdés
Ma reggel mentem a suliba és követett a kismacska 1km-t tuti nem jött utánam. Amikor jött a kocsi leblokkolt nem mozdult csak nézett ki a fejéből, utána odébb raktam,hogy elmenjen a kocsi, jött még egy kocsi ott is leblokkolt, de utána valószínű elment onnan,mert elindult a kocsi perpillanat nem jön elő vagy szerintem még nincs itthon előjött a többi kicsi is,de ő nem.Volt rajta nyakörv.
2014. szept. 17. 14:22
 1/8 csabika1971 ***** válasza:

A nyakörv semmit nem számít, hacsak rá nem írtad a neved és címed és valami becsületes ember haza nem viszi.

Különben a kismacska még túl kicsi ahhoz, hogy haza találjon.

Sajnos azt kell mondanom, valószínű többé nem látod.

2014. szept. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha mindig leblokkolt akkor lehet hogy elütötte valami.De szerintem haza kéne találnia,ha nem ütötték el.
2014. szept. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 csabika1971 ***** válasza:

Ilyen kismacskáknál még nincs semmi berögzülve a tudatába se szagok, tárgyak, helyek, stb.

Ezért nincs semmi ami haza vezethetné, csak a vak szerencse.

2014. szept. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ilyenkor most mit csinálhat bement egy másik házhoz vagy kóborol, menjek el megkeresni?
2014. szept. 17. 14:50
 5/8 csabika1971 ***** válasza:

Megpróbálni megpróbálhatod. De az esélyed az eltelt idővel arányosan csökken. Csak egy autótól kellett megijednie és már hetedhét határon túl járhat.

De azért sok szerencsét.

2014. szept. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem értettem a leírást...
2014. okt. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Na,meglett? :)
2014. okt. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Másnap haza jött magától :D
2015. jan. 18. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!