Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet adni a macskáknak főtt...

Lehet adni a macskáknak főtt zöldségeket (pl. borsót, sárgarépát. Stb. )?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy nyávogó kedvenceinknek lehet adni ilyesmi ételeket, mert ők is nagyon szeretik. Ez tényleg igaz?
2014. szept. 17. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy némelyik igen, csak én nem találkoztam olyan macskával életemben ! Az enyém csak a hús eszi meg, néha egy pár kortyot iszik a tejből...igazából még az sem az igazi neki. Az egér a kedvence, ezért elfogyott a környékről......
2014. szept. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Változó, hogy melyik macska mit szeret, volt olyan macskánk aminek nem volt jó az alutasakos, meg a száraz táp, inkább azt ette amit mi, sőt a nyers hús se kellett neki, de a grillfűszeres sülthúst pl. kimondottan kedvelte.
2014. szept. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a főtt kukoricát szerette, állítólag a gombát kedvelik még.
2014. szept. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet nyugodtan de az én macskáim mindig kiválogatják a húst és csak azt eszik meg. :D Én szoktam nekik főtt répát (fehér és sárga) adni és borsót, de ebből csak a répa fogy el néha, a borsót utálják, kiválogatják (egyébként sem tesz túl jót nekik, puffaszt, de kevéstől semmi bajuk nem lenne!).

Volt cicám aki csövestől rágta a kukoricát, a mostaniak csak a szemet eszik, de azt szeretik a legjobban. Gombát még nem próbáltam, de szerintem azt megennék. :)

Nagyon válogatósak, ne számíts nagy sikerre! De nyugodt szívvel adhatsz nekik.

2014. szept. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat! :)

Igazából, az enyém is kissé válogatós, pár korty tejből, és húsból áll az étrendje,meg abból, amit mi eszünk. :D

A tápból is válogat, de megeszi nagy részét.

még egyszer mindenkinek köszönöm! :D <3

2014. okt. 1. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!