Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nekem abba kellene segitség,...

Nekem abba kellene segitség, hogy az 5 hónapos fiú cicámnak köldök sérve van. Okt.8- ra kaptunk időpontot műtétre. Az almot nem használja, mindig mellé pisil és kakil, (hasmenés), hogy köze van ennek a sérvhez?

Figyelt kérdés
2014. szept. 18. 04:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Eddig nem volt ilyen? Elméletileg nem kellene, hogy köze legyen hozzá. Sok dolog okozhatja, hogy nem használja az almot, nem szereti, rossz helyen van, stb. Viszont a hasmenés önmagában is okozhatja. Vagy betegség miatt kialakult rossz közérzet.
2014. szept. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A közérzetével semmi baj,rossz mint a veszedelem :) 4-5 helyen volt már az alom,igaz ,hogy 7 macsek van,de 4 almostálca van nekik.A többi hasznälja is,vagy kijárnak az udvarra!
2014. szept. 18. 13:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jó a közérzete, akkor olyan nagy baj nem lehet, bár van olyan betegség, ami csak a vége felé látszik meg rajta. De a hasmenése állandó? Ha csak időlegesen lépett fel, akkor az a baja, hogy valamiért nem szereti az almot. A minőségét, a helyét, túl kicsi vagy, hogy esetleg van benne piszok, ami 4 alomnál 7 macskára azért előfordulhat. A miénk is, ha már volt benne egy pisi már nem szivesen kakált bele, szólt, hogy vegyük ki.
2014. szept. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A közérzete tényleg jó,rossz,bolond meg minden ilyen ami a könyök macsekót illeti,súlya is nagyon jó neki.Valahol állandó neki ,de van mikor hígabb és van mikor szilárdabb.tegnap vittük vissza a dokihoz az egyik lánykát varratszedésre mert ívartalanitattuk,rákérdeztem és azt mondta,hogy majd kinővi.Igaz az is ,hogy a legtöbbször a konzerv kaja levét eszi .
2014. szept. 20. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!