Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S O S! Mi baja lehet a macskám...

S O S! Mi baja lehet a macskámnak?

Figyelt kérdés
Reggel arra ébredtem ,hogy nagyon nyávog (ijesztő hangon). Kimentem és azt láttam ,hogy ül és nagyon nyávog. Aztán "nyomott egyet" aztán kb 20-25 percig csak ült és nézegetett jobbra-balra. Még inni se akart (vize) aztán anyukám adott neki tejet. Azt megitta (a tejet). Aztán megint keservesen nyávogott. Most abba hagyta de nemtudom mi lehet a baja. Apám nem akarja kihívni az állatorvost. Légyszi segitsetek!!!
2014. szept. 21. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hú hát bármiféle baja lehet neki. Férges vagy valamilyen vírus.Csak reménykedek hogy nem mérget evett.De tényleg miért nem hívjátok ki az orvost? Jobb apukádnak szenvedni látni? Itt nem állatorvosok válaszolnak.Jobbulást a cicának.
2014. szept. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mit jelen a nyomott egyet?

Kakilt, vagy csak kakilni akart, mert nem mindegy.

Ha nem kakilt csak akart, akkor lehet szorulása van.

Pisilni tudott-e, étvágya volt-e az elmúlt napokban, fiú vagy lány, ivartalanított vagy sem, fogyott-e, bágyadt volt-e az utóbbi időben. Hasa lapos, vagy feszes, óvatosan megnyomkodva fájlalja-e, hólyagjánál megtapintva érzékeny-e, nyálkahártyák milyen színűek, szeme rendben van-e szemhéjelőreesése van-e?

2014. szept. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ivaros nőstény, akkor akár még a fialás is szóba jöhet. Ezen kívül az előzőek jól írták, lehet az akármilyen kiválasztási probléma, emésztési probléma, gyomorfájdalom, de mérgezés is. Ha tudtok, mérjetek neki egy lázat, vizsgáljátok át, hogy nincs-e benne kullancs, mert akár egy kullancs által terjesztett fertőzés is lehet. Ha már többet tudtok a cicáról, akkor pedig hívjatok fel egy ügyeletes orvost (nem is muszáj mindenképp kihívni), mondjátok el neki a tüneteket, hátha telefonon keresztül tud valamit segíteni. De ez igazi az lenne, ha ő is megvizsgálná a cicát, mégiscsak ő a szakember.
2014. szept. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek. Ja igen volt benne kullancs pénteken húztuk ki. Apám szerint az viselte meg h kihuztuk. Amugy ma megint találtam benne kullancsot de még nem húztuk ki majd holnap. Vasárnap lett rosszul de ma már szerencsére jól van de azért még figyelem egy pár napig. Mégegyszer köszi a válaszokat mindenkinek!!!
2014. szept. 22. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!