Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt a cicám?...

Miért csinálja ezt a cicám? Már az őrületbe kerget.

Figyelt kérdés
5 napja ivartalanították a cicámat. Minden rendben ment. De a szállító dobozába belekakilt amikor lábadozott....gondoltam semmi gond ez előfordulhat, hisz még nem volt magánál. Kitakarítottam a dobozt, és a cicut is kiengedtem belőle. Másnap ruhácskát varrtam neki mert folyton bevadult a seb szagától..(valami ezüst szerű dologgal le volt fújva). A ruhácskát naponta levettem róla kicsit hogy szellőzzön a seb, szépen is gyógyul, de amikor leveszem róla mindig beőrül és cikázik a lakásba...sőt tegnap és ma találtam két helyen is a lakásba kakibogyót...széthagyta...nem az alomból húzta ki a kis lábával, hanem elpottyantotta. Mindig benti cica volt. Britt fajtiszta törzskönyves cica. Sohasem csinált ilyet. Ez a műtéttől van? Mert eljár alomra...oda kakil...ezek ilyen kis elhagyott bogyók...é folyton ilyen nyalakodós őrültködős, ruhalavavős időszakban csinálja. Tegnap és ma is. Mit csináljak? Segítsetek? Ugye arra ne is gondoljak hogy valamit elszúrt a doki?
2014. szept. 23. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az érzéstelenítőtől még nem érzi ha wc-znie kell. De az biztosabb ha megkérdezel egy állatorvost.
2014. szept. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
5 napja történt az ivartalanítás. És ő már a 2. cicám akivel ezt végigcsináltam. Az elsőnél nem volt gond. A kakipotyogást varratszedésen megemlítem. A dobozba amit csinált azt én is úgy gondolom hogy a bódultság tudatában csinálta. De ezt? A mait...nem értem.
2014. szept. 23. 11:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Érdekes,nálunk is volt ilyen, de nem ivartalanítás hanem katéterezés utáni napokba hogy elejtett nagyon pici bogyókat. Lehet hogy a rekeszizmok még nem tökéletesen működnek, mert nálunk is alomba járt wc-zni még félkábán is de előfordultak ilyen potyogtatások,de el is múlt.

ez.

Ezüst kolloiddal van gondolom lefújva amit furcsának tartok mert valóban műtét után szokták fújni a fertőzés elkerülése miatt de folyton nem szokták alkalmazni. Műtétek után mi mindig betadinnal kenegettük a sebet ha kicsit begyulladt orvosi utasításra, valamint varratszedésig gallér kutyákra,cicákra meg kötöző.

[link]

ilyen formába. Ha piszkálta a sebet,ha nem akkor ez sem kellett. Gallért nem tűrte meg egyáltalán.

2014. szept. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kis ruhát varrtam neki. Nagyon kis pöpec! :) Az ezüstkolloid az igen...A heget azzal fújták le. Ennek az illata/szaga felhergeli a macsot. Gallért nem adok rá. Így is kis őrült a drágám. Az még jobban megvadítaná.
2014. szept. 23. 14:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon szép a sebe. Nem engedem hogy nyalogassa. Ezért a ruhácska. (Amúgy természetesen nem hord) Betadin nem kell rá. Doki mondta.
2014. szept. 23. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!