Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám úgy jött ma haza,...

A cicám úgy jött ma haza, hogy eltűnt a bajsza. Mi történhetett vele?

Figyelt kérdés
Létezik hogy valaki annyira mocsok volt, hogy levágta neki? Vagy esetleg verekedett egy másik macsekkal? De verekedés közben lehetséges, hogy elveszítse? Elvigyem állatorvoshoz? Mi a teendő ilyenkor, nagyon kétségbe vagyok esve!
2014. szept. 23. 13:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valami hülyegyerek levágta. Nincs szükség orvosra,de ha megoldható ne engedd elcsavarogni. Örülj,hogy ennyivel megúszta.
2014. szept. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Az enyémnek akkor tűnt el, mikor bebújt a konvektor mögé, épp belobbant, és leégett szerencsétlennek. :(
2014. szept. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az látszik, hogy levágták-e, vagy leégett, mert ha égett, akkor a vége kissé bepöndörödik és szabálytalan. Verekedéstől nem hiszem, nem hinném, hogy a másik macska lerágta :-)
2014. szept. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az eltűnt alatt azt kell érteni, hogy semmi nyoma? Látható végek esetleg? Mindkét oldalon, vagy csak az egyiken?

Levágni ennyire tőből szerintem esélytelen lenne, hogy semmi nyoma ne maradjon.

2014. szept. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Nem hiszem hogy a macska engedné, hogy idegenek levágják a bajszát csak úgy.
2014. szept. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Van bajsza csak nagyon kicsi, egyenes a vége.
2014. szept. 23. 13:57
 7/12 A kérdező kommentje:
Amúgy a házban él velem de van kis cicacsapóajtaja amin szabadon ki be mozoghat amikor jó az idő, hogy kint is tudjon játszani a kertben igy sjanos benne van hogy elkóborolhat :(
2014. szept. 23. 13:59
 8/12 anonim ***** válasza:

Pedig akkor tényleg benne van a pakliban, hogy levágták neki... ha csak féloldalas lenne, mondanám hogy talán baleset érte, de így...

Ha barátkozós cica, szerintem hagyja magát. Nem fáj az neki, hogy ellenkezzen, a bajszában nincsenek idegek

2014. szept. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És vissza fog neki nőni? Sok időbe telik?
2014. szept. 23. 14:12
 10/12 anonim ***** válasza:

Anyósom a nagy hozzáértésével minden alkalommal levágta szerencsétlen kutyája bajszát, neki mindig visszanőtt.

Hogy mennyi idő alatt, azt sajnos nem tudom.

2014. szept. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!