Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szeressem a cicákat?

Hogyan szeressem a cicákat?

Figyelt kérdés

Szóval alapjáraton kutyás vagyok, de szerettem a macskákat is. Aztán jött hozzánk egy undok macs, aki megutáltatta velem önmagát és a többit is. Hogy változtassak ezen? Mindig mikor meglátom a mienket egyből ideges leszek, eszméletlenül undok, nagyképű, szinte rosszindulatú..

Ötletek?


2014. szept. 23. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért KELL szeretned a cicákat?
2014. szept. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azon gondolkozom, hogyan lehet egy macska "nagyképű".. :D
2014. szept. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne egy ember (jelen esetbe állat) miatt ítélj.

Én is utálok egy Angol kiscsajt. Gyűlölöm, de miatta egy időben egész Angliát gyűlöltem. de mostmár tudom, hogy nem kell egy ember alapján ítéljek.

Na mindegy.

Még annyit elmondanék, hogy biztos van oka annak a macsekknak így viselkedni.

2014. szept. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1.nek mert volt egy döntésem

2. no comment

3. biztos van oka, de fogalmam sincs mi az. A többiek szeretik mégis őket is így kezeli....

2014. szept. 23. 16:41
 5/7 anonim ***** válasza:
nos... kezdjük ott, hogy miért is utálod őket? :)
2014. szept. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne akard szeretni őket, és egyszer csak jön :)

Én egész kiskoromban utáltam a macskákat, mert erre lettem szocializálva, az egész családom utálja őket (nem bántottam őket, vagy ilyesmi, egyszerűen csak semmi jó és szép dolgot sem láttam bennük). Aztán egyszer csak jött egy cica, aki megszerettette magát velem, és kész. Az utálat elmúlt :) Nem akartam, és azt hittem ez sosem fog megtörténni, de lehet, hogy majd valamikor a jövőben lesz egy cicám is (egyelőre az összes szeretetemet egy törpenyuszi kapja meg :D). Szóval ne akard megszerettetni magaddal őket, egyszer majd magától megtörténik (vagy sem, nem kell minden állatnak ugyanolyan szimpatikusnak lennie)...

2014. szept. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, hogy lehet egy cicát nem szeretni? :D

Nincs édesebb dolog a világon, mint egy pihe-puha, meleg, doromboló kiscica az ember ölében. :)

2014. szept. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!