Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macskakonzervet ajánlotok?

Milyen macskakonzervet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Középkategóriás a minimum, whiskas és hasonlók kizárva, mert attól csak ízfokozó függő lesz a cicc. Táp terén Royal Canin a tuti, nedves tápban viszont annyira nem vagyok otthon.
2014. szept. 24. 11:27
 1/5 keskhduisdzi válasza:
74%

Az Aldi-ban kapható tálkás macskaeledelt ajánlom. Nagyon jó minőségű.


ha ez nem, akkor egy kis segítség:

[link]

2014. szept. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én mindig moments konzervet veszek 70-80% minőségi hal van bennük(pl atlanti óceáni tonhal,lazac),valamelyikbe garnéla,kagyló és nem csak ráírják, látszik mit adok neki még én is megenném :)


[link]

2014. szept. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hústartalmat nézd a konzerveken, plusz ne legyenek benne mesterséges dolgok, cukor. Nálam a prémium száraztáp mellé heti párszor kapnak csak nasinak nedveset. Én az Aldis Shah 200g-os konzervére szavazok, 60% hústartalmú, jók az összetevői és nem drága kb. 180 Ft.
2014. szept. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
Mi mindig a sima Tesco-s macskakonzervet vesszük és imádják! Minden reggel amikor az ébresztőóra megszólal ugranak fel és dorombolva hozzámbújnak mert kérik a konzervet! Szerintem fölösleges olyan rohadt drága konzerveket venni mert ezt is nagyon szeretik. Egyébként ilyen Tesco-s ból jó a kutyakaja is de a Beef-es semejikből se jó mert azt nem szeretik! :)
2014. szept. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Maxitabi ***** válasza:
Landfleisch, grau, almo nature, schesir,applaws,brit care, leonardo,mac's,terra felis,feline porta 21.
2014. szept. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!