Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Több, mint 2 hónapos kiscica...

Több, mint 2 hónapos kiscica még mindig szopizik, ez ilyenkor normális?

Figyelt kérdés
Kb júliusban hoztunk el két kiscicát az állatdokitól, akkor voltak kb. pár hetesek, nagyon fiatalon lettek elválasztva az anyjuktól. Az egyikük mindenáron szopizini szeretne, ha valaki ölbe veszi (bár az nem zavarja, hogy a pulloveremből nem jön tej)... Ez ilyen korban még normális? Mikor szoktak általában a kicsik leszokni?
2014. szept. 24. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 10 hetes cicát hoztam el augusztus 21-én, és első napokban nyalta a pulóveremet a cicimnél, de azóta már nem csinálja. Nem kell annyit ölbe venni,és lre fog róla szokni:)
2014. szept. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi gond, az anya cica úgyse engedi, ha nincs már teje. Ez előfordul a kiscicáknál.
2014. szept. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt még matuzsálem macskák is csinálják. Ismerek egy 17(!) éves macskát, aki a gazdija egyik plédjével csinálja ezt ha a gazdi magára teríti. Konkrétan ezért nem dobták még ki a plédet. Közben dagaszt, és dorombol.
2014. szept. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!