Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol kapok macskáknak való...

Hol kapok macskáknak való kültéri házat?

Figyelt kérdés
Ami úgy néz ki mint egy kis kutyaház. Neten néztem aukciós oldalakon, ezen kívül valami üzletben lehet kapni? Meg szeretném közelről is nézni, ezért nem szeretnék netről rendelni. Fressnaph vagy Alphazoo, ilyenekben lehet kapni? Esetleg Praktiker vagy ilyesmi helyeken? Ti hol vettetek?
2014. szept. 25. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha télre szánod a kinti macskádnak akkor a fűtését is oldd meg különben sose megy bele a macska. Nem olyan mint a kutya. Egyébként Fressnapf meg hasonló helyeken meg lehet nézni, kisebb kutyaházak biztos akadnak, az jó a macskának. Kifejezetten macskáknak készült házat sehol nem láttam még. Csak neten.
2014. szept. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak nappali házra gondoltam, éjszaka bent alszanak. Gondolom így elég lenne csak egy hungarocell béléssel ellátott ház. Különben is ketten vannak, melegítik egymást.
2014. szept. 25. 15:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Épp ma láttam a Fressnapfban olyamit, amire gondolsz. Kicsi méretű ház is van, de elég húzós ára van, ha jól emlékszem, 13 e. Ft. (vagy valamivel több)
2014. szept. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem. A neten is 10 ezer környéken vannak.
2014. szept. 26. 07:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Kis ügyességgel te is össze tudsz szögelni egy házikót. Csak a macska nem oda fog feküdni ahová mondják neki,hanem ahol meleg van.
2014. szept. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha teszel bele egy elektromos párnát amibe van állítva 20-30 fokra, és szélvédett a kisház, akkor talán nappalbelemegy.

De a macskák jobb kedvelik a magaslati kuckókat mert ösztönösen biztonságosabbnak tartják azokat a helyeket, ahová kutyák nem tudnak bemenni.

2014. szept. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!