Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van valakinek tapasztalata az...

Van valakinek tapasztalata az almaecet bolhátlanító hatásáról? Létezik, hogy ennyire hatékony?

Figyelt kérdés
9 hetes kismacskámon kipróbáltam a módszert, mivel picit bolhás, és hirtelen nem tudok rendes bolhairtót szerezni rá, csak hétfőn. Befújtam, és kb. 5 perc múlva már két döglött bolhát is találtam benne, előtte csak élőt láttam. Létezik, hogy ez ennyire gyorsan hatna?
2014. szept. 27. 16:48
 1/3 anonim válasza:
Hogyne létezne? :) Nekem bolhairtó samponom van, azzal fürdettem meg párszor a cicámat, és a bolhát szinte azonnal feldobták a pacskert tőle.. :D
2014. szept. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Na jó, de ez csak almaecet :D

Amúgy nem biztos, hogy attól döglöttek meg, azóta párat kiszedtem belőle, de biztos zavarja őket a szag, mert próbálnak menekülni előle, ezért tudom őket megfogni, egészen feljönnek a szőre végére.

Azért hétfőn veszek neki valami normális bolhasprayt.

2014. szept. 27. 17:44
 3/3 anonim ***** válasza:
A saját bőrömre se fújnék almaecetet, nemhogy egy kismacskáéra. Ráadásul úgy mosakszik, hogy nyalja magát szerencsétlen.
2014. nov. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!