Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska vizeletmintát így...

Macska vizeletmintát így összetudok gyűjteni?

Figyelt kérdés
Állatorvosnál lehet kapni pipettát és tartót, de nagyon lehúzásnak tartom egy műanyag vacakért + a vizeletvizsgálat. " hónapja él tápon a macskám, már vagy 20-30 ezret otthagytam és meguntam, hogy lehúznak. Legszívesebben a 2. vizeletvizsgálatot ingyen kérném, mert pl ahova járok most a kutyák ajándékot kapnak... Első hónapos tápot pedig elrontották, mert olyat adtak, ami nem használt neki, de végigerőltették, hogy csináljuk meg... Így úgy döntöttem hogy valahol máshol akarom megvenni az amúgy 3000 ft ba kerülő műanyag eszközöket. pl gyógyszertárban árulnak, vagy esetleg állatboltban? Valaki járt már így?
2014. szept. 30. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem spèci cucc akkor gyógyászati segèdeszköz boltban. De amúgy nem biztos, hogy az drága, attól függ milyen minősègű eszköz. Van pipetta 50k-èrt is...
2014. szept. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fecskendő a legegyszerűbb és legolcsóbb, patikában kapsz.
2014. szept. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!