Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskának "ajándék"? (Többi...

Macskának "ajándék"? (Többi lent) 13/l

Figyelt kérdés

Van egy 5 éves lány cicám (7kg :D) és karácsonyra mindig veszünk neki valamit. Az a kérdés, hogy most mi legyen?! Van néhány ötletem, de nem tudom melyik legyen. (Tudom, hogy van még időm, de el szeretném dönteni már most.)

Ötleteim: Whiskas jutalom falat, babzsák párna cicáknak, játék, tálka.

A cica nagyon játékos, de imád aludni és enni is. Kint van az udvaron, csak a legnagyobb téli hidegekben jöhet be CSAK az előszobába.

Előre is köszönöm a normális és értelmes válaszokat :)



2014. okt. 3. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neki az lenne a legnagyobb ajándék ha veletek lehetne a meleg szobába, illetve ha még ivaros akkor ivartalanítás.
2014. okt. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Egy élő egér megteszi szerintem, bár tiszta horror volt, ahogy szórakozott 30percet a karácsonyi ajándékával. Szegény egérke...

Na azóta sem kapott élő egeret a macskám.

2014. okt. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Karácsonykor mindig ott van ő is a karácsonyfa alatt. :)
2014. okt. 3. 15:24
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja és ivartalanítva van
2014. okt. 3. 15:25
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Vehetnél/csinálhatnál neki egy meleg, kibélelt, kényelmes ólat az udvarra. Akár papírdobozból, a saját ruháitokkal, hogy ne fázzon annyira szegény, és ne legyen magányos.
2014. okt. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!