Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nyávog a wc előtt?

Miért nyávog a wc előtt?

Figyelt kérdés

Mindig is volt macskám, amióta az eszemet tudom, de ilyen velem alvós-mindig velem lévő, mint a mostani, még soha.

Ha itthon vagyok többnyire körülöttem van vagy kint bóklászik, de 1-1.5 óránként leellenőriz, megvagyok-e még.


Viszont egy nagyon érdekes dolgot figyeltem meg: ha elmegyek WCre, beül az ajtó elé és keserves-könyörgő hangsúllyal nyávog.

Ha beengedem, akkor elvan, néz stb. Szóval, nem csinál úgy, mintha valami tényleg olyan nagyon érdekelné bent.


Vicces ugyanakkor kicsit zavaró, hogy a család azon röhög, hogy biztos épp pisilek, mert zeng a ház a macskanyávogástól :D


2014. okt. 4. 00:53
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Ne csukd be az ajtot teljesen,ha a wc-re mesz.Akkor be tud menni,ha akar,es nem fog nyavogni.Nalunk is igy van.En mar megszoktam,hogy cica nelkül nincs wc.
2014. okt. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk is ez van, az ajtót résnyire nyitva hagyjuk. Bejön megnézi, hogy a gazdit nem-e fojtotta meg a zuhanyrózsa névre hallgató vízköpő kígyó, majd szépen kisétál.
2014. okt. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

aggódik érted. komolyan mondom, félt téged. ez van. :D

hagyd résnyire az ajtót, akkor nem fog nyifogni utánad, hanem bemegy, esetleg összegömbölyödik a letolt gatyádon stb. téged keres, igazából nem érdeklik a benti dolgok, hanem hiányzol neki és biztonságban akar tudni. :D

nálunk is hasonlóan működnek a mostani cicák... becsukom a szobám ajtaját, hogy na, akkor alszom - erre keservesen virnyog a picike, majd kínjában leül a küszöbre és ott helyben elalszik. egyszer kinyitottam az ajtót és bedőlt a szobába.

2014. okt. 4. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Én utánam a kutya is befurakszik a wc-re, és asszisztál. :))
2014. okt. 4. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Velünk is ez van :) Ha bemegyek és becsukom az ajtót, a legmélyebb álmából is felébred, és odajön kaparni az ajtónál.
2014. okt. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 hidra12 válasza:
Minálunk réggeben amikor kezet mostan és végeztem megtöröltem a kezem és a macskám itta a folyó csap vizet.:)
2014. okt. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mert benne nem tud nyàvogni..
2018. febr. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az még hagyján, hogy szó szerint nem tudok csendes magányomban szarcsizni a kutyámtól, macskámtól; de még azt is végig nézik, hogy akkurátusan törlöm ki a sejhajom. Ha becsukom az ajtót olyan rinya megy kint, hogy a szomszéd azt hiszi elevenen nyúzom őket.

Éjjel nappal a valagamban vannak. Kis ragaszkodók. 😀

2018. febr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!