Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csinál a gyepmester? (lent)

Mit csinál a gyepmester? (lent)

Figyelt kérdés

Nekem volt egy cicám, de megmérgezték és az állatorvos minden megtett ért. De már tovább nem tudott segíteni rajta, ezért elaltatta, hogy ne szenvedjen. És fagyos volta föld, ezért mi nem tudtuk eltemetni. Ezért Az állatorvos hívta a gyepmester.

És hogy a gyepmester mit csinál és hova viszi az elhunyt állatokat / állatokkal. És kérlek szépen titeket, hogy ne ostobaságokat írjatok, meg ne piszkálódjatok. (Ez nekem most fontos.)



2014. okt. 4. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
elhamvasztják
2014. okt. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És utána mit és hogyan csinál a hamvával? Hova rakja?
2014. okt. 4. 11:26
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
ezt már pontosan nem tudom, de úgy tudom, hogy kozmetikumokban használják fel vagy csak egyszerűen kidobják, de javítson ki valaki, ha tévedek, nem akarok hülyeséget mondani
2014. okt. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mint veszélyes hulladékot kezeli, összegyűjti és elszállítják megsemmisítik.
2014. okt. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
elhamvaszák és a hamvakat megsemísitik./elássák/
2014. okt. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy megmérgezett állatok hamvait kozmetikumba használják. Szerintem elássák.De szerintem az állatorvos megmondja neked ha megkérdezed. Nekem az lenne a normális ha elássák.
2014. okt. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!