Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nektek tetszik az Odett név...

Nektek tetszik az Odett név cicának? Nekem jobban tetszik, mint a Bajusz meg Papucs meg a hasonló nevek. :'P

Figyelt kérdés

2014. okt. 4. 18:59
1 2
 1/13 anonim válasza:
51%
A telefonon a virtuàlis macskàm Béluska lett a szemét is lehet vàltoztatni most barna lett és varàzsló kalapra gyűjtök..elvittem pisilni és lefürdettem utànna -mivel csak kezet mosni nem tudok 😈
2014. okt. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Szerintem nagyon aranyos név az Odett.
2014. okt. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az Odett embernek is hajmeresztően idétlen név, nemhogy macskának....
2014. okt. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nekem tetszett ez a név régen, de most már az az idegesítő énekesnő jut róla az eszembe...
2014. okt. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha személyesen nem ismernék ilyen embert, akkor lehet hogy nevezném így a cicám, de ismerek ilyen nevű embert, így nem nevezném el így.
2014. okt. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az Odett név :) Nem kell az állatoknak olyan neveket adni mint cirmi, meg ilyenek... Az én cicámat Emily -nek hívják :)
2014. okt. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nekem volt egy ilyen nevű barátnőm az egyetemen, szóval ezért nem hívnám így a cicát, mert ő jutna az eszembe. de amúgy nyugodtan add, azt adsz, amit akarsz.
2014. okt. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Eredetibb az tuti. Nekem tetszik is. Az enyémet Kalap Úrnak hívják. Mindig mindenki mosolyog rajta :)
2014. okt. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

az enyém Csipisz.


merthogy angol cica, és eredetileg Peachesnek hívták. aztán azt mondta a tesóm, legyen Csipisz, mert abban ugyanazok a hangok vannak:)

2014. okt. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az én cicáim Marcika és Sárika. Igaz, nem én neveztem el őket, hanem a szomszéd kicsilány, eleinte fura volt, de most már el sem tudok képzelni nekik másik nevet. :) Utána kapott a szomszéd kislány is egy cicát, a sajátját Mayanak nevezte a méhecske után. :)
2014. okt. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!