Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy vegyem rá a szülőket a...

Orsii7 kérdése:

Hogy vegyem rá a szülőket a cicára?

Figyelt kérdés

Volt régen egy macskám 1 évig. Panelban lakok. És jött egy kutya igy a cica mamámhoz került. Ez viszont 10 éve volt. És megint szeretnék egy kiscicát.Volt egy aki véletlen szerüen kerültide. A kutya-macska kapcsolattal semmi baj nincsen, nagyon barátságos a kutya a cicákkal szemben. Az idekerült cica a konyyh asztalr mászott és hát szétszórt volt. De igazából ők is számitottak erre. De mégis 3 nap mulva megunták a sok rosszaságot. Bár velem aludt a kutyától elzárva...De mégis odaadtuk ismerősnek.. Ez pár hónapja volt.. De nemtudom hogy mivel vegye ráőket hgymégis lehessen végülis egyszermár volt..


Segítsetek légysziii



2014. okt. 6. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi is panelben lakunk,es van egy cicank.Soha többet!Nem lakasba valo.Kertes haz,az teljesen mas.Ez az en velemenyem.
2014. okt. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nevem is Orsi és én is szeretnék cicát.Testvérem is szeretne,anyukám is,csak apu nem.
2014. okt. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kertesházban lakom, de a macskát nem engedem ki. Voltak kinti cicáim is, de mind eltünt, vagy hazajött meghalni, én ezt nem akarom mégegyszer átélni, így nem mehet ki, de nem is hiányzik neki, jól elvan bent. Rosszaságokat csinál az én cicám is de ez velejáró. Viszont ha a szüleid nem akarják akkor sajnos nem is tanácsos vinni cicust, nehogy azt is megszeresd, és mondjuk 2 hét múlva odaadják valakinek.
2014. okt. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:)
2014. okt. 15. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!