Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek mi történhetett a...

Szerintetek mi történhetett a kiscicámmal?

Figyelt kérdés
Egyedül nevelek hét kiscicát. Most kb hat hetesek. Egy hete vannak nálam. A délutáni etetéskor még minden rendben volt. Amikor hazaértem a kresz órámról és vittem nekik az esti ennivalót szomorú látvány fogadott. Az egyik cica az oldalán feküdt a kosárban a szeme teljesen összeragadt és nem tudott felállni. Felvettem behoztam próbáltam segíteni neki mikor észrevettem hogy a végbele kb egy centimétert kilóg. Sajnos nem tudtam megmenteni és most szörnyen érzem magam.Munkások dolgoztak az udvaron előfordulhat hogy ők okozták a bajt? A többiek jól vannak. Mi történhetett vele?

2014. okt. 8. 20:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Kicsit olyan volt a cica mint aki szédül. Kimeredt a két első lába és folyamatosan próbált velük kapaszkodni.
2014. okt. 8. 20:19
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Az egyetlen hiteles, ha a fel tudod boncoltatni egy állatorvossal. Lehet, hogy ránézésre mond valamit, lehet, hogy pár ezer forint.
2014. okt. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Medvi ***** válasza:
100%
Igen, lehet, hogy a munkások voltak. Ne hagyd kint őket ha idegenek vannak a kertetekben, az emberek agyon gonoszak, de véletlenül is ráléphettek.
2014. okt. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Medvi ***** válasza:
100%
Mármint nagyon gonoszak. Felesleges lenne boncoltatni, egyértelmű, hogy ráléptek és eltaposták, eltörött a gerince. Annyira szomorú dolog.
2014. okt. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem meg az a szomorú hogy még nem vitted el orvoshoz, és a munkásokat pedig faggassad, amíg be nem vallják (ha ők voltak)
2014. okt. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Munkaterületen nem kéne hagyni kölyök állatot, és ha baleset éri akkor azonnal orvoshoz kell vinni, az ide irogatás helyett.
2014. okt. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen kiscicákat még nem is szabad nyitott helyen tartani, hogy egyáltalán eltudjanak szökni vagy valami. Nekem is 5 hetes cicáim vannak és mindig biztonságban vannak a lakásban. Valóban nagyon kell vigyázni, hogy rájuk ne lépj, mert már rosszalkodnak, de még nagyon picik. :) Szerintem is a munkások voltak, de ne legyen kijárásuk az udvarba! Főleg amíg picik!
2014. okt. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem volt kijárásuk a cicáknak, zárt helyen voltak tartva. és egyébként este 10 órakor nem tudom hova vihettem volna állatorvoshoz?
2015. márc. 11. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!