Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szoptató anyamacskának,...

Szoptató anyamacskának, milyen ételt adjak, hogy sok teje legyen?

Figyelt kérdés
Fontos lenne,és köszönöm a válaszokat.

2014. okt. 11. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy befogadott családom, pici kölykökkel (még csukott szemmel), az anyának nem volt szinte semmi teje, nyilván nem volt normálisan módja enni. Orvostól kapott egy méhtisztító+tejserkentő kombót, ez megindította a tejet, én meg a saját macskáimnál megszokott Acana tápot adtam (semmi extra, sima felnőtt cicáknak való, halas ízesítéssel), a jó minőségű táp és a rendszeres táplálás hatására majdnem 3 hónapos korukig tudta szoptatni a piciket, akkor is azért maradt annyiban, mert 2 hónaposan kezdtük őket leválasztani, szépen fokozatosan mindig kevesebbet engedtük az anyához, hogy apadjon a tej, de a kicsik azért leszopják, ne gyulladjon be. A cicák 3 hónapos korukban már nem szoptak, de lehet, hogy még akkor is tudtak volna, ha odaengedjük őket. Ennyit tesz az egyszerű jó minőségű táp.
2014. okt. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Okés,köszönöm szépen a választ. :)
2014. okt. 11. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!