Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám gerincvonalán...

A macskám gerincvonalán állandóan áll a szőr, de csak egy picit azért nem annyira mint mikor felborzolja. Az enyémmel is ez lehet a gond? Leírtam alul.

Figyelt kérdés
A testvérem cicája ugyanígy volt és végül azt állapították meg hogy be volt tokosodva a gerince, bár azt nem kérdeztem köze volt-e a szőrnek hozzá.

2014. okt. 11. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Először kérdezd meg hogy köze volt-e a tokosodásnak a szőr felállásához.Ha igen vidd el állatorvoshoz és kész.
2014. okt. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó de figyelj nem tudom minek írsz ha nincs tapasztalatod benne... le pontozlak ezért :)
2014. okt. 11. 13:40
 3/6 A kérdező kommentje:
Ugyanis nem volt hasznos a válaszod sorry
2014. okt. 11. 13:41
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Hű, de egyszerű vagy, kérdező.
2014. okt. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Mégis, mit vársz, kedves kérdező? Távolbalátó gyógyító a tv-ben "rendelő" Gyurcsók József, érdeklődj nála, ő segíteni fog. Jöhet a nagy-nagy mínusz, teszek rá.
2014. okt. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%

Lepontozhatsz....pontozz nem érdekel....de a kérdésed hát elég fura(és finoman fogalmaztam),mivel idézem:

"A testvérem cicája ugyanígy volt és végül azt állapították meg hogy be volt tokosodva a gerince,bár azt nem kérdeztem köze volt-e a szőrnek hozzá."

Na ha ugyanúgy volt mint a tied, de nem kérdezted hogy feláll-e a szőr a hátán(vagy köze volt-e hozzá) akkor én a helyedbe először megkérdeztem volna tőle és csak utána írok.

2014. okt. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!