Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscica pofája egyik napról a...

Kiscica pofája egyik napról a másikra feldagadt, és azóta nagyobb lett. (? )

Figyelt kérdés

Már ki is sebesedett szerencsétlennek, fogalmam sincs mi lehet a baja. Nem darázs vagy méhcsípés, megnéztem. Enni tud, de csak a másik oldalon, látszik hogy fáj neki, ráadásul a száját se tudja rendesen becsukni. Nyávogni is alig tud.

Kértem segítséget online állatorvostól de úgy néz ki nem szeretne válaszolni, úgyhogy nagyon szépen kérem, ha valaki tudja, mi lehet a baj, az írja meg!

Állatorvoshoz egyelőre nem tudom vinni, nincs rá pénzem, de ha nagyon súlyos, összeszedek rá annyit.


2014. okt. 11. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a fogával lehet probléma?
2014. okt. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet szempont, hogy nincs pénzed! Te se mennél orvoshoz, ha neked lennének fájdalmaid? Nem fog varázsszóra elmúlni, minél tovább halogatod, annál tovább szenved a szerencsétlen pára!
2014. okt. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel tályog, amit csak orvos tud kimosni és antibiotikumot ad rá. Házi megoldás erre nincs és magától nem fog elmúlni, csak egyre rosszabb lesz. Vidd el orvoshoz, nem fogja elküldeni hogy tovább szenvedjen, amúgy nem lesz egy nagy összeg.
2014. okt. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha sokáig vársz a kezeléssel, vérmérgezést is kaphat. A leírt gondot csak állatorvos fogja megoldani.
2014. okt. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Medvi ***** válasza:
Akkor ugye elviszed ma állatorvoshoz szegénykét? A tályogot fel kell nyitni, kipucolni a gennyet, kifertőtleníteni és antibiotikum is kell rá. Ha esetleg azóta spontán felnyílt a tályog, akkor is kellene neki antibiotikum a további fertőzések elkerülése miatt.
2014. okt. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!