Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska bolhaellenes kezeléséve...

Macska bolhaellenes kezelésével kapcsolatban: a Fypryst meg is öli a macskán lévő bolhákat vagy "csak" távol tartja azokat az állattól?

Figyelt kérdés

2014. okt. 12. 07:52
 1/5 anonim válasza:
Csak távol tartja
2014. okt. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. okt. 21. 10:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Fypryst cseppet tettem a macskára ás 8 adik napja vergődik kínjában tőle. Persze össze szarja az egész lakást és vergődés közben behugyozik kínjában... Hajrá használjátok ti is ha kedvetek támadna.. Nem biztos hogy túléli. Ha mégis akkor csak annak köszönhető hogy 24 órában nővérkeként áplom mint egy elfekvő beteget... szar, hugy hányás, ordítás a kíntól, kosz bűz, legyek napi kétszer fürdetem és fecskendővel etetem és itatom. milyen zseniális ötlet ez hogy a macskát megmézgezni és ha ezt a mérgezett vért issza a bolha akkor majd a bolha is megdöglik 3 hétig..??
2015. jún. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia! Állatorvoshoz vitted a macskát? Elképzelhető, hogy nem attól a szertől van baja, persze, az is lehet, hogy igen. Nekünk 2 macskánk van, mindkettőn használtuk és egyiknek sem volt semmi baja.

Persze, sokkal jobb lenne valami olyan szer, ami "bio"!

Légy szíves - ha még nem tetted meg - hívd fel az állatorvosotokat és részletesen mondd el neki is!

Egyébként nekem az egyik macska az egyik alkalommal "belenyalt" (a szőréről akarta lenyalni) és még úgy sem lett attól semmi baja!

Kérlek, vedd fel a kapcsolatot állatorvossal, ha még nem tetted volna!

Nem biztos, hogy az a baja, hogy a Fyprystet rátetted!

2015. jún. 14. 15:53
 5/5 A kérdező kommentje:

És nem úgy működik ez a szer, ahogyan leírtad, nem a macskát mérgezi meg! Valami olyasmit olvastam, hogy a bőr legfelső rétegébe kerül csak a szer.


De lehet, hogy lenyalogatta magáról a macskád!

2015. jún. 14. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!