Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Injekció beadása macskának?

Injekció beadása macskának?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos beteg a cicánk, de tabletta formájában lehetetlen neki beadni a gyógyszert, így a doki úgy döntött, hogy naponta antibiotikum és fájdalomcsökkentő injekciót kell kapnia, de ugye nem tudunk minden nap orvoshoz rohangálni vele, mivel valamikor dolgozni is kell, ezért azokon a napokon, amikor nem tudjuk elvinni nekünk kell beadni neki a szurit. A kérdésem az lenne, hogy honnan tudhatjuk, hogy izomba ment-e a szuri?


Előre is köszi szépen a válaszokat!


2014. okt. 13. 12:37
 1/5 Ügyet Lenke ***** válasza:
0%
2014. okt. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt még nem próbáltátok hogy összetöritek kiskanállal porral a gyógyszert,kevés vízzel higítva fecskendővel a szájába? Enyém se nyeli le a tabit, de mivel naponta kell gyógyszerezni nálunk ez bevált, csak szép lassan hogy ne nyeljen félre, párom ölébe veszi, én meg nyomom szép lasssan.
2014. okt. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Próbáltuk már ezt a módszert is, de ìgy sem tudtuk beadni neki... :(
2014. okt. 13. 13:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Az orvos mutassa meg,hogy kell és hova szúrni.Én is megtanultam és hidd el érzed mikor a tű izomba ér.

Nálam a hátsó combba kellett és ott elég könnyű,bár nem repesett a cica a boldogságtól.

2014. okt. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Combba adni a legbiztonságosabb.

És amikor kihúzod a tűt, és látsz 1-2 vércseppet, ne rémülj meg! Elkaptál egy hajszáleret, nem okoztál kárt!

Jobbulást!

2014. okt. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!