Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meg fog gyógyulni a cicám?

Meg fog gyógyulni a cicám?

Figyelt kérdés

tegnap az állatorvos kijött és azt mondta h rühes a cicám aztán adott neki vmilyen szurit rá.

ettől meg gyógyulhat? mert én azt olvastam h megkell fürdetni ilyen olyan cuccokban...


2014. okt. 16. 14:41
 1/5 piriiiiii ***** válasza:
A "vmilyen szuritól"? Biztosan meggyógyul!
2014. okt. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha látta állatorvos akkor nincs okod aggodalomra, ő tudja mit csinál hiszen ehhez ért. Megfog gyógyulni a cicád, ha a doki nem mondta akkor pedig nincs szükség a fürdetésre (ami szerintem egy hatalmas stressz lenne az állatnak).
2014. okt. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rühességet jól lehet kezelni, hidd el, a doki biztosan tudta, mit kell adni neki. Egyébként nincs olyan rüh elleni szer, amivel fürdetni kellene a cicát, nem így kezelik.
2014. okt. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

huh köszönöm szépen a válaszokat! :)

ma felhívtam az orvost és azt mondta hogy ha nem javul az állapota 2-3 nap múlva akkor ad neki még egy parazitaölős szurit

2014. okt. 16. 17:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Miénk is injekciót kapott rá. Meg javasolt nyakra cseppentőst is. Meggyógyult, vissza kellett vinnünk még egyszer, hogy ránézzen, de másodjára már nem volt szükség injekcióra, csak még egy cseppet kapott a nyakára. A rüh nem nagy szám, szépen ki lehet kezelni, csak nem szabad elhanyagolni, mert akkor csóri véresre vakarja magát. Na AZ gáz.
2014. okt. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!