Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3-4 hetes kiscicát fel tudok...

3-4 hetes kiscicát fel tudok nevelni, vagy adjam pótmamához?

Figyelt kérdés
Attól félek, hogy nem fogadja be, ott már nem tudok vele lenni esténként, nem látom kidobja e este az alomból, megfojtja e. Nagyon megszerettem őt, nem akarom h baja essen. Most tejpótlékon él, és etetgetem, törlöm a popsiját 2-3 óránként, vettünk neki almot, cumisüveget, dokinál is jártunk. De nem lehetek az igazi anyukája. Nagyon szomorú vagyok, ha valaki jártas ilyen ügyben azt kérem írjon. A legjobbat akarom neki. Csak nem akarom h baja essen.

2014. okt. 17. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én cicám kb. 2 hetes volt mikor hozzánk került. Mi neveltük fel. Most lesz 7 éves :-)
2014. okt. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Természetesen a legjobb a pótmamacica lenne a legjobb. Mivel te akármiylen jól eteted,a viselkedést,vadászatot,hierarchiát a cicamama tudná neki megtanítani. De a helyedbe én is inkább magam nevelném fel. Figyelj így kevesebb az esélye,hogy valamilyen baja lesz,és a viselkedést majd nagyobb korában is megtanulhatja más cicáktól. Cicajátékokkal majd fejlesztheted a vadász ösztöneit. Csak majd a szilárd ételre való szokatást csak lassacskán ,fokozatosan vezesd az étrendjébe. Remélem tudtam segíteni.
2014. okt. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 1985 válasza:
Igen,fel lehet nevelni,Ők már esznek maguktól.
2014. okt. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Együtt maradtunk. :)
2014. okt. 19. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!