Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1napja hoztam haza egy 3hónapo...

1napja hoztam haza egy 3hónapos házi cicát. Hétköznap kb.9órát egyedül lenne 35m2en. Lelkileg mennyire viseli ez meg?

Figyelt kérdés
Egészséges -e ennyi időre egyedül hagynom 35m2-en? Esetleg vigyem vissza, s keresek egy olyan helyet ahol többet tudnának vele lenni, s nagyobb helyen? Válaszokat köszönöm.

2014. okt. 18. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz. Vegyél neki játékokat, legyen előtte víz, kaja, alom és kaparófa és akkor nem lesz baj. A vele töltött időd pedig legyen tartalmas, tehát sokat játszatok!

Egyébként pedig senkit nem ismerek, aki otthagyta volna a munkáját/iskolát egy macskáért. Mindenki dolgozik napi pár órában és senki nem viszi magával a macskáját, sőt bébiszittert se keres. Az én macskám is egyedül van napi 10 órát legalább. De több órát játszunk vele felváltva, ki hogy ér rá. Nem látom depisnek a macskámat.

2014. okt. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

az amit az elöttem lévő írt

(nekünk is van macskánk)

2014. okt. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
bocsi az:előttem
2014. okt. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Játékok,kaparófa van, de egyiket sem használja,macskentát is fújtam rájuk, de nem segített. Alvó helyét sem használja. Vagy ez még túl korai tőle elvárni? S az normális, h ha nem lát azonnal nyávog?
2014. okt. 18. 19:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz. 1 nap után még minden idegen neki, vszínű ezért nyávog, és ezért nem használja még a dolgait. Ki fog szépen alakulni minden, csak türelem. A cicák rengeteget alszanak, nyugodtan egyedül lehetnek 9 órát. Meg fogja hamar szokni a napirendedet, és alkalmazkodik hozzá, ha általában mindig ugyanakkor mész el és jössz haza. Az én cicám még azt is tudta, mikor kell aludni menni este. Ő szépen elhelyezkedett az ágy mellett az éjjeliszekrényen, mikor én lefeküdtem. Ha hétvégén tovább voltam fent, mert másnap nem kellett korán kelnem, ő akkor is a szokott időben ment a helyére, és értetlenül nézett, hogy miért nem fekszem le? :) Persze reggel is hamarosan ő keltett, az a baj, hogy hétvégén is hajnalban, a szokott időben. Ő is egyedül volt napközben, és semmi gond nem volt. Bújós, dorombolós cica lett. Szóval nyugi, a cicák könnyebben viselik az ilyesmit, mint a kutyusok.
2014. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!