Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudtok ajánlani olyan anyagot/...

Tudtok ajánlani olyan anyagot/takarót, amire nem annyira ragad a macskaszőr? Már több takarót kellett kidobnunk, mert nem lehet rendesen kitisztítani a macskaszőrtől.

Figyelt kérdés

Most,hogy hidegebb van,a macskám folyton az ágyban fekszik,de mivel eléggé hullik a szőre,az az egyetlen hely a házban,ahová nem szeretem felengedni.Volt már pl. polár takarója,azt szerette persze,mert jó meleg,de egyszerűen nem tudtam vele semmit kezdeni,annyira beleragadt a macskaszőr...:/ Vagy valamilyen módszer,amivel tudom takarítani?


Előre is köszönöm!


2014. okt. 24. 13:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és ,ami hullást illeti,már megállítottuk,amennyire tudtuk ,kajákkal ,vitaminnal ,stb., de mivel benti cicus,meg idősebb is már(vagy nem tudom,ehhez lehet,hogy nincsen köze)szóval szerintem ez már normális,hogy ennyire hullik neki ,sajnos.
2014. okt. 24. 13:16
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy takarót fogj be, ami csak a cicáé, akkor nem kell kidobni. Sűrűn ki kell rázni, 3-4 havonta kimosom, akkor vizesen elég sok kijön belőle. Én egyébként úgy oldom meg, hogy letakarom egy plusz takaróval az ágyat, arra rá a cica polárplédje. A szőrhullást minimalizálni tudod, ha Furminator fésűt használsz. Tudom, drága, de hidd el, megéri. Én is összespóroltam az árát néhány hónap alatt.
2014. okt. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2014. okt. 24. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!