Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicám ma délután végre meg...

Cicám ma délután végre meg szülte az egyik kicsit nagyon örütem neki! Aztán én elmentem tévézni kb. két óra múlva megnéztem a cicám és még mindig nagy volt a hasa és ott aludt a kicsi melett lehet hogy valami miatt nem tudja megszülni a másik picit?

Figyelt kérdés
2008. aug. 12. 19:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
valószinüleg nem egy cica van még benn,ha még kb egy óra mulva sem jön a többi, akkor vidd orvoshoz, mert lehet hogy segítség kell neki,nálunk a kutyusunk volt igy, ugyhogy figyelj nehogy rámenjen a cica
2008. aug. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nem kell aggódni.Valószínű az éjszaka folyamán meglesznek a kis porontyok:)
2008. aug. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nagyon félek hogy valami baja lessz a cicámnak most megnéztem és alszik a pici melett adtam neki inni és enni de nem kelett neki!
2008. aug. 12. 20:13
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem éhes szomjas ilyenkor a macsek. Éjszaka meglesznek a picik, ne aggódj, és főleg ne zargasd a macskát. Hagyd békén, hidd el nagyon jól tudja a dolgát, nem lesz semmi baj.
2008. aug. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen nem egyszerre szüli meg őket.Nálam ugy volt hogy reggel 6körül szülte meg az elsőt aztán a következő meg 8 óra felé jött és íígy tovább.Nem megy ez olyan gyorsan.
2008. aug. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Reggelig várj, csak utána hívd ki az orvost. Nem egyszerre szülik meg őket, és hagyd őt nyugodtan, ne nézegesd folyton, mert azt nem szeretik szülés közben.
2008. aug. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És mit tegyek ha honap reggelre se szüli meg a piciket?Olvastam a neten hogy a macska képes megszülni 24 óra múlva a másik kiscicát!
2008. aug. 12. 21:18
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Én azt nem tudom, hogy mennyi idő alatt szül meg, mamánál voltak csak kiscicák. De egyszer ott voltam, mikor megellett, és tudom, hogy enni inni sem jött ki a helyéről, de ha odatartottam a szája elé, akkor megette. Javaslom, hogy ha megvan a 4-6 pici, akkor tedd a szája elé a tállal a kaját, had egyen, mert magától akár napokig sem enne.
2008. aug. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat!Nagyon megnyugottam!
2008. aug. 12. 21:22
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csak arról szeretnék érdeklődni kedves kérdező,hogy megszületett e már a többi cicus?:)
2008. aug. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!