Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A legtöbb állatfajnál a...

A legtöbb állatfajnál a kölyök aranyosabb/szebb/szerethetőbb mint a felnőtt. Csak szerintem van ez a macskáknál pont fordítva?

Figyelt kérdés
Úgy értem, a kiscicák is cuki pofák, de a felnőtt macskák méltóságteljes kiállása sokkal nagyobb hatást gyakorol. Vagy csak szerintem?

2014. okt. 28. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ízlés kérdése. Én mindkettőt szeretem, mind gyönyörűek, mind érdekesek, melyik mit csinál, de az biztos, hogy egy felnőttel könnyebb, nyugodtabb. Egy kismacska olyan tud lenni, mint az ördög bármilyen aranyos, némelyik ön- és közveszélyes. Én hoztam már 3 éves, addig kizárólag kint élő, szinte megfoghatatlan (az etető is csak ritkán bizonyos csillagállásokkor tudta a hátát megsimítani, ha evett) szerencsétlent haza a panelba, mert nem volt választás, veszélyben volt. Azt hittem mindent tönkre fog tenni. Olyan kulturáltan viselkedett szegény, hogy csak néztem. Almot használt, elásta, szépen feküdt az elkészített puha dobozában. Járkált a padlón(!)... aztán még házat sem látott belülről, nemhogy lakást.
2014. okt. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!